Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Projektowanie infrastruktury

W INVENTPOWER do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Zależy nam, aby proponowane przez nas rozwiązania przede wszystkim wpisywały się w sposób maksymalny w potrzeby naszych klientów.

Klucz do sukcesu stanowi zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w zakresie projektowania, jak i co bardzo istotne wdrożeń zaprojektowanych rozwiązań. Dzięki takiemu połączeniu kompetencji oraz znajomości najlepszych praktyk branżowych jesteśmy w stanie zaprojektować i dostarczyć system szyty na miarę potrzeb każdej aplikacji.

Nie boimy się wyzwań, możemy pochwalić się pierwszymi w Polce wdrożeniami systemów zasilania gwarantowanego opartych o dynamiczne zasilacze DRUPS. Z powodzeniem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy pierwsze i jedyne jak do tej pory systemy zasilania gwarantowanego na średnim napięciu.

Przy projektowaniu współpracujemy z najbardziej doświadczonymi i renomowanymi biurami projektowymi dysponującymi akredytowanymi specjalistami posiadającymi certyfikat Uptime Institute ATS Accredited Tier Designer i gwarantującymi spełnienie przez instalację warunków niezbędnych do uzyskania certyfikacji.

Zależy nam na jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu budżetu jakim dysponuje klient stąd już na etapie projektowania zwracamy szczególną uwagę na optymalizacje zarówno pod kątem kosztów samej inwestycji, jak i późniejszych kosztów jej eksploatacji.

Zakres naszych usług projektowych obejmuje zarówno nowe projekty jak również projekty zamienne bądź zadania polegające na optymalizacji już istniejącej infrastruktury.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×