Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

O firmie INVENTPOWER

Spółka powstała w celu zaspokajania rosnących wymagań klientów w zakresie zapewnienia ciągłości prowadzenia biznesu. Oferujemy usługi w zakresie audytów, ekspertyz, doradztwa, projektowania, dostaw, realizacji i serwisu systemów zasilana gwarantowanego oraz pozostałych elementów infrastruktury krytycznej, niezbędnej dla ciągłego funkcjonowania biznesu.

Jesteśmy liderem polskiego rynku dynamicznych systemów UPS (DRUPS - Diesel Rotary UPS, RUPS - Rotary UPS), w których baterie akumulatorów zastąpione są mechanicznym zasobnikiem energii. Posiadamy wdrożenia DRUPS zarówno dla aplikacji Data Center, jak i przemysłowych. Dostarczamy i uruchamiamy zespoły prądotwórcze wraz z kompletem instalacji technologicznych, napędzane olejem napędowym lub paliwem gazowym. Dla zastosowań wymagających zastosowania rozwiązań statycznych, w ofercie posiadamy zasilacze UPS używające tradycyjnych metod magazynowania energii (baterie ołowiowo-kwasowe, ogniwa litowo-jonowe, itp.). Oferta obejmuje także systemy magazynowania energii, stabilizatory napięcia, układy korekcji współczynnika mocy (PFC), filtry aktywne itp.

Nasi partnerzy:

Hitec Power Protection (www.hitecups.com) - holenderska firma, która opracowała i od 50 lat rozwija technologię UPS dynamicznych DRUPS i RUPS tworząc tym samym najnowocześniejsze na rynku zasilacze dynamiczne DRUPS PowerPRO/ PowerKEM z elektromechanicznymi zasobnikami energii.

IEM Power Systems (www.iemps.com) - belgijska firma, która opatentowała i od 25 lat rozwija własną technologię UPS dynamicznych, Rotary UPS (RUPS) Rotabloc w szerokim zakresie mocy, umożliwiających integrację z dowolnymi, także posiadanymi już przez klienta zespołami prądotwórczymi.

CUMMINS (www.cummins.com) – amerykańska firma o ponad 100 letniej tradycji, projektująca i produkująca najwyższej klasy zespoły prądotwórcze na bazie własnych silników i prądnic, zasilane olejem napędowym lub paliwem gazowym (kogeneracja). Cummins jest także producentem zespołów elektrolizerów służących do wytwarzania wodoru.

BORRI (www.borri.it) - włoska firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń energoelektronicznych dla przemysłu wydobywczego, energetyki oraz ICT. Posiada ponad 80 lat doświadczeń w systemach zasilania. Borri jest producentem statycznych zasilaczy UPS, zarówno komercyjnych, jak i przemysłowych oraz przełączników statycznych.

Industrial Power Units Group (www.ipu.co.uk) - brytyjski producent systemów do silników wysokoprężnych i gazowych, posiadający w swojej ofercie m.in. rozwiązania do filtrowania, czyszczenia i testowania paliwa.

FAAM (www.faam.com) - włoska firma założona w 1974 roku, specjalizująca się w produkcji baterii stacjonarnych m.in. typu OPzV, OPzS wykorzystywanych często w przemyśle telekomunikacyjnym i energetycznym.

YUASA (www.yuasa.co.uk) - japoński producent akumulatorów kwasowo-ołowiowych AGM o uznanej renomie. Wiodący światowy producent akumulatorów.

ELCOS (www.elcospowergenerators.com) - producent zespołów prądotwórczych bazujących na silnikach wysokoprężnych i gazowych, jeden z największych wytwórców agregatów we Włoszech. 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu bliższego zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także z naszymi referencjami.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×