Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Misja firmy

Funkcjonowanie dzisiejszego świata jest silnie związane z elektrycznością. Jej brak może spowodować ogromne straty, a czasami nawet doprowadzić do utraty życia ludzkiego. Dlatego tak ważnym staje się zapewnienie ciągłości zasilania dla tzw. aplikacji krytycznych, które zapewniają stabilne funkcjonowanie państwa, gospodarki, mechanizmów finansowych, służby zdrowia i podobnych. W INVENTPOWER mamy tego świadomość.

Naszą misją jest dostarczanie systemów zasilania niezbędnych dla ciągłości aplikacji krytycznych, poprzez zapewnienie najbardziej innowacyjnych i optymalnych rozwiązań. Prowadzenie przez nas opieki serwisowej jest dla naszych klientów dodatkową wartością, która daje poczucie bezpieczeństwa.

W INVENTPOWER wierzymy, że ochrona otaczającego nas środowiska jest bardzo ważnym elementem każdej działalności. Dlatego jednym z kryteriów wyboru rozwiązania dla danej aplikacji jest jak najmniejszy jego wpływ na środowisko. Pragniemy aktywnie przyczyniać się do poprawy jakości życia.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×