Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Ekologia

Dbamy o nasze środowisko

Inventpower - firma przyjazna naturze

Jesteśmy firmą dbającą o środowisko naturalne. Obowiązki nałożone przepisami prawa realizujemy z dokładnością i rzetelnością, co czyni nas organizacją przyjazną środowisku. Oferujemy naszym klientom usługi zapewniające utylizację zużytego sprzętu:

  • Zapewniamy pomoc przy odpowiedzialnym demontażu zużytych zasilaczy UPS oraz baterii akumulatorów.
  • Odbieramy od klientów zużyte urządzenia oraz baterie akumulatorów. Odebrany złom poddajemy utylizacji zgodnie z przepisami prawa w zakładach przetwarzania.
  • Współpracujemy z doświadczonymi firmami transportowymi, które w sposób bezpieczny dla środowiska, przystosowanymi do tego pojazdami przewożą zużyte urządzenia oraz akumulatory.

Przykładamy dużą wagę do odpowiedzialności jaka spoczywa na nas względem środowiska, w którym żyjemy. Nasi pracownicy przechodzą szkolenia z zakresu przepisów o ochronie środowiska, uzyskując kolejne certyfikaty pogłębiają swoją wiedzę w tym zakresie, co ma bezpośrednie przełożenie na ich działania zmierzające do ciągłego minimalizowania szkodliwego wpływu na nasze otoczenie.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×