Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Serwis prewencyjny

Przykładamy ogromną wagę do zagadnień związanych z serwisem infrastruktury. Wiemy, że prawidłowa eksploatacja, działania prewencyjne oraz przeglądy konserwacyjne pozwalają na uniknięcie wielu problemów, awarii.

Zgodnie z filozofią INVENTPOWER staramy się robić wszystko, aby wykrywać ewentualne niebezpieczeństwa i zapobiegać awariom zanim się wydarzą i zagrożą bezpieczeństwu odbiorów klienta.  Zgromadzone przez lata praktyki doświadczenie, umożliwiło nam opracowywanie najwyższych standardów świadczonych przez nas usług, które obejmują: konserwację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy oraz naprawy interwencyjne.

Jesteśmy gotowi prowadzić kompleksową obsługę systemów zasilania na obiekcie, wliczając w to rozdzielnie elektryczne, a także dystrybucję mocy, zasilacze UPS, DRUPS oraz agregaty prądotwórcze. Nasze kompetencje i autoryzacje pozwalają nam na prowadzenie serwisu urządzeń różnych producentów. 

Stale utrzymujemy magazyn części zapasowych pozwalających na terminowe usunięcie ewentualnych awarii. 

Na życzenie zapewniamy usługi serwisu utrzymaniowego na bazie umów o standardzie usług (SLA), dopasowane do charakteru obiektów oraz potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×