Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Wiarygodność biznesowa

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej sytuacja finansowa organizacji ma bardzo duże znaczenia dla poziomu ryzyka działalności operacyjnej i realizowanych przedsięwzięć.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych wprowadziliśmy politykę zarządzania finansami w sposób umożliwiający utrzymanie bardzo dobrej kondycji i płynności finansowej. Kładziemy duży nacisk na systematyczne realizowanie naszych zobowiązań, co pozwala utrzymać ryzyko transakcji na minimalnym poziomie.

Nasza wiarygodność finansowa jest weryfikowana przez instytucje badawcze i potwierdzona stosownymi tytułami i certyfikatami. Na podstawie prowadzonej przez wywiadownię gospodarczą BISNODE analizy wskaźników finansowych i moralności płatniczej INVENTPOWER Sp. z o.o. od początku swojej działalności uzyskuje najwyższą ocenę stabilności, za co przyznane zostały Spółce Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej za lata 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019.

Zobowiązania INVENTPOWER Sp. z o.o. wobec partnerów biznesowych oraz systemu bankowego zostały także sprawdzone przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor i potwierdzone tytułem Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×