Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Serwis prewencyjny

Układ zasilania awaryjnego i gwarantowanego, jak każdy zaawansowany technologicznie system, wymaga systematycznych przeglądów konserwacyjnych, wykonywanych przez odpowiednio wyszkolonych i doświadczonych inżynierów serwisu. Profesjonalnie wykonany przegląd zapobiega awariom oraz przedwczesnemu zużywaniu się podzespołów urządzeń, zapewniając użytkownikowi maksymalną ochronę przed zaburzeniami pochodzącymi z sieci zasilającej.

Jesteśmy w stanie prowadzić kompleksową obsługę systemów zasilania na obiekcie, wliczając w to rozdzielnie elektryczne, a także dystrybucję mocy, zasilacze UPS, DRUPS oraz agregaty prądotwórcze. Nasze kompetencje i autoryzacje pozwalają nam na prowadzenie serwisu urządzeń różnych producentów. 

Stale utrzymujemy magazyn części zapasowych pozwalających na terminowe usunięcie ewentualnych awarii. 

Na życzenie zapewniamy usługi serwisu utrzymaniowego na bazie umów o standardzie usług (SLA), dopasowane do charakteru obiektów oraz potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×