Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Projektowanie infrastruktury

Serwerownie i centra przetwarzania danych są najważniejszymi obiektami, bez których funkcjonowanie organizacji nie jest możliwe. Obiekty te zapewniają archiwizację danych, moc obliczeniową, dostęp do usług, których  niedostępność przez niewielki czas może narazić firmy na niewyobrażalne straty. Dlatego tak ważne jest, aby infrastruktura nie tylko składała się z wymaganych instalacji, ale także zapewniała wysoką dostępność.

W Inventpower, bazując na wieloletnim doświadczeniu, prowadzimy konsultacje oraz wykonujemy projekty, biorąc pod uwagę wymagania danej lokalizacji oraz późniejsze koszty podczas eksploatacji wszystkich systemów. Przy projektowaniu współpracujemy z najbardziej doświadczonymi i renomowanymi biurami projektowymi dysponującymi akredytowanymi specjalistami posiadającymi certyfikat Uptime Institute ATS Accredited Tier Designer i gwarantującymi spełnienie przez instalację warunków niezbędnych do uzyskania certyfikacji.

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×