Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

UPS Dynamiczny w Centrum Energetycznym na lotnisku Kraków-Balice

20.09.2014

Spółka Inventpower podpisała umowę na dostawę, uruchomienie i oddanie do użytkowania Centrum Energetycznego. W ramach kontraktu Inventpower dostarczy UPS dynamiczny (DRUPS) marki Hitec Power Protection o mocy 1200 kVA ze zintegrowanym poprzez sprzęgło mechaniczne silnikiem diesla, a także zespół prądotwórczy o mocy 1400kVA oraz rozdzielnicę wraz z układem kontroli i monitoringu. Zarówno DRUPS jak i zespół prądotwórczy zabudowane będą w dedykowanych do tego celu kontenerach standardu 40 stóp. Systemy zabezpieczać będą nowy terminal T4 Portu Lotniczego.

Jest to już trzecia realizacja wykonywana przez Inventpower dla zastosowań lotniskowych w Polsce i jak dotąd największa pod względem mocy. Były to kolejno 500 kVA, 750 kVA i aktualnie 1200 kVA.

Wybór klienta potwierdza rosnące kompetencje Inventpower w zakresie wdrażania technologii DRUPS i zaufanie jakim darzona jest Spółka w zakresie zabezpieczenia zasilania dla kluczowych aplikacji klientów.

« Powrót do listy aktualności

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×