Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

INVENTPOWER Dealerem CUMMINS Power Generation w Polsce.

15.03.2020

Ciągle się rozwijamy! Spółka INVENTPOWER podpisała z CUMMINS umowę Dealerską. Umowa certyfikuje nas do sprzedaży, instalacji i serwisu zespołów prądotwórczych napędzanych silnikami diesla, produkowanych przez CUMMINS. W ofercie producenta dostępne są także zespoły prądotwórcze zasilane paliwem gazowym.

CUMMINS jest producentem i globalnym dostawcą szybkich silników o różnej mocy i urządzeń do wytwarzania energii, w tym rezerwowych i głównych zespołów prądotwórczych, alternatorów, rozdzielnic i innych elementów.

Na całym świecie konsultanci, projektanci i właściciele zauważyli zalety wyboru kompletnego systemu zasilania od CUMMINS. Niezależnie od tego, czy jest używany do krytycznych zastosowań, czy awaryjnego zasilania awaryjnego - w centrach danych, szpitalach, stacjach uzdatniania wody, kopalniach, obiektach użyteczności publicznej, budynkach komercyjnych, żeby wymienić tylko kilka przykładów - produkowane systemy zasilania konsekwentnie zapewniają najbardziej niezawodną wydajność w przemyśle.

Jesteśmy pewni, że współpraca z CUMMINS będzie się rozwijała dynamicznie i z korzyścią dla naszych klientów i parterów.

« Powrót do listy aktualności

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×