Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Dynamiczny zasilacz UPS o mocy 1500 kW na potrzeby szpitala.

31.08.2017

Spółka INVENTPOWER, wiodący dostawca dynamicznych systemów zasilania na terenie Polski podpisała umowę na dostawę dynamicznego systemu zasilnia DRUPS na potrzeby modernizowanego szpitala w Toruniu.

W ramach umowy INVENTPOWER dostarczy, zamontuje i uruchomi UPS dynamiczny (DRUPS) o mocy 1500 kW w zabudowie kontenerowej. Układ przystosowany będzie do pracy na średnim napięciu 15 kV i będzie zabezpieczał ratujące życie, kluczowe odbiorniki szpitala. Nieskomplikowana konstrukcja systemu DRUPS zapewnia bardzo wysoką niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji. Dzięki niewielkim potrzebom własnym oraz braku konieczności stosowania klimatyzacji i chemicznych baterii ołowiowo-kwasowych, system zapewnia oszczędności energii i niskie koszty eksploatacji, co skutkuje redukcją całkowitego kosztu posiadania (TCO) systemu zasilania gwarantowanego.

Jest to już szósta realizacja INVENTPOWER w Polsce z wykorzystaniem technologii magazynowania energii w zasobnikach elektromechanicznych, nowego standardu zasilania bezprzewodowego. Wybór klienta potwierdza kompetencje INVENTPOWER w zakresie wdrażania technologii DRUPS/RUPS, a także zaufanie jakim darzona jest Spółka w zakresie zabezpieczenia zasilania dla kluczowych aplikacji biznesowych dla klientów.

« Powrót do listy aktualności

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×