Menu

Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Dynamiczny zasilacz UPS dla Portu lotniczego Gdańsk im Lecha Wałęsy

29.06.2016

Spółka INVENTPOWER, lider na rynku UPS dynamicznych, na podstawie umowy z Qumak SA zrealizowała zadanie polegające na dostawie, montażu, uruchomieniu oraz testach funkcjonalnych systemu zasilania gwarantowanego dla Portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Układ składa się z zasilacza UPS zintegrowanego z szybkoobrotowym elektromechanicznym magazynem energii (UPS dynamiczny) i współpracującego z nim zespołu prądotwórczego wraz z rozdzielnicą systemową.

UPS kinetyczny o mocy 250 kVA oraz agregat prądotwórczy o mocy 410 kVA wraz z niezbędnymi instalacjami zainstalowany został w dedykowanym pomieszczeniu stacji energetycznej. Monitorowanie systemu zasilania przez służby lotniska odbywa się zdalnie za pomocą rozbudowanego system nadzoru układów energetycznych portu lotniczego.

Jest to już kolejne wdrożenie z wykorzystaniem unikatowej technologii UPS dynamicznych zrealizowane przez INVENTPOWER na przestrzeni ostatnich kilku lat, potwierdzające dominującą pozycję w segmencie zasilaczy UPS wykorzystujących zasobnik energii kinetycznej zamiast typowych zestawów baterii ołowiowo-kwasowych.

« Powrót do listy aktualności

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×