Kontakt

T: +48 22 350 71 01 
F: +48 22 350 71 02
E

Praktyki

Najważniejszym celem podjęcia praktyk jest zdobywanie wiedzy w praktycznym aspekcie dziedziny, w której aktualnie się kształcimy. To dzięki praktykom można zweryfikować, jak będzie wyglądał zakres obowiązków na danym stanowisku w przyszłości, jeśli zdecydujemy się iść w tym kierunku. Równie ważne jest także nabywanie doświadczenia związanego z pracą z ludźmi.

Kształcisz się w kierunku mechanicznym, elektrotechnicznym albo energetycznym? A może jesteś absolwentem posiadającym takie wykształcenie? Wykorzystaj to i zdobądź doświadczenie u lidera branży.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres  z tematem wiadomości "PRAKTYKI.21". Dokument powinien zawierać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Serwis

Nowości

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×